Demi Rose i 'kënaq' fansat e saj

  • A.P /
  • 03 shtator 2021 - 15:59
Demi Rose i 'kënaq' fansat e saj

Ajo njohur për të kënaqur fansat e saj me veshje në rrjetet e saj sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Modelja ka postuar disa imazhe ku shihet e veshur me një fustan të bardhë i cili është mjaft i bukur dhe i hapur tek pjesa e gjoksit i cili e bën të duket edhe më joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Kosova Sot Online)