Sara ndan imazhin e ëmbël në shtrat me Ledrin

  • E.K /
  • 16 September 2021 - 18:03
Sara ndan imazhin e ëmbël në shtrat me Ledrin

Sara Hoxha nuk e ka problem të pozojë në forma të ndryshme.

Aq e pakompleksuar është saqë ndan imazhe të shumta nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e dalluar me stilin e saj, shumica e imazheve kalon në lajm.

Këtë herë, bashkë me të bijën dhe Ledrin familja ndajnë një moment nga dhoma e gjumit, duke shprehur lumturinë që kanë mes veti.

Ja shikojeni se sa bukur duken.

(Kosova Sot Online)