Teuta Selimi mahnit me stilin e ri të flokëve

  • G.G /
  • 18 September 2021 - 10:57
Teuta Selimi mahnit me stilin e ri të flokëve

Këngëtarja Teuta Selimi përveq zërit unik që ka ajo njihet edhe për stilin e veshjes dhe rregullimit .

Pasi që ka një përkushtim të madh tek ndjekësit, nuk ka si të mos jetë pjesë e rëndësishme e lajmeve e lajmeve rozë.

Në imazhin e fundit derisa e publikon vetën në një pozë më ndryshe, ajo fokuson më shumë rregullimin e flokëve që ka bërë.

Si gjithmonë, këngëtarja duket bukur edhe në thjeshtësi.

Mos të harrojmë, ajo mbetët emër I dalluar edhe me këngët e shumta që publikon për audiencën.

(Kosova Sot Online)