'Kur do të martohesh?' Përgjigjja epike e Robert Berishës

  • G.G /
  • 20 shtator 2021 - 14:39
'Kur do të martohesh?' Përgjigjja epike e Robert Berishës

Këngëtari Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Ditë e Re”, ku iu përgjigj pyetjeve të ndryshme rreth jetës private.

Roberti zbuloi se nuk është në një lidhje dashurie dhe se nuk ka ndërmend të martohet më.

“Kur do të martohesh?”, ishte pyetja që iu drejtua.

“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë”, u përgjigj Roberti duke qeshur.

(Kosova Sot Online)