Këto janë fjalët e fundit të Almedës për gjyshin e saj

  • G.G /
  • 21 September 2021 - 07:35
Këto janë fjalët e fundit të Almedës për gjyshin e saj

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, e cila humbi gjyshin e saj para disa dite, ka postuar një foto të fundit të saj me gjyshin e saj

Almeda, ka shkruar se tanimë do ta këtë vështirë, sepse nuk di kujt t’ia dërgojë fotografitë e fëmijëve të saj, Alines dhe Efehan.

“Kujt do t’i dërgoj foto të Alinës dhe Efehan çdo mëngjes tani o gjysh. Gjithmonë i dashur, i paharruar! Pusho në paqe, gjysh!”, ka shkruar Almeda.

Para disa dite, Almeda kishte lajmëruar për humbjen e njërit prej personave më të dashur të saj. 

(Kosova Sot Online)