Linda Halimi tregon rezultatin e operacionit në të pasme

  • G.G /
  • 30 September 2021 - 10:12
Linda Halimi tregon rezultatin e operacionit në të pasme

Këngëtarja ka postuar imazhin ku theksoi linjat e trupit.

Lindita Halimi, është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut.

Ajo është mjaft aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale. Këngëtarja me imazhet e fundit ka treguar se vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shqiptare me fizikun më seksi.

Ajo së fundi zbuloi se ka bërë një operacion estetik për të hequr dhjamin nga pjesët e tjera të trupit duke e shtuar në të pasmet e saja.

Ajo publikoi fotografinë joshëse duke theksuar të pasmet e saja ‘të reja’, e veshur me ngjyrë të ndezur dhe me taka të larta, Linda pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

(Kosova Sot Online)