Ish – kunati i Fjolla Morinës bëhet pjesë e botës muzikore

  • G.G /
  • 30 September 2021 - 11:53
Ish – kunati i Fjolla Morinës bëhet pjesë e botës muzikore

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, nuk ka shumë muaj që u martuan dhe së fundi nuk ndiqen më në rrjetet sociale si dhe kanë fshirë qdo fotografi të përbashkët që kishin në Instagram.

Biznismeni ka treguar mbështetje qdo herë ndaj këngëtares së njohur.

Por, së fundi si duket artistja do ta ketë koleg në muzikë ish – kunatin, Fatos Syla.

Ka qenë Fisniku ai që e ka zbuluar të vëllaun i cili ka shpërndarë një pjesë të këngës së tij duke kënduar.

“Hiti i ri i vëllaut vjen së shpejti, Talenti i ri i estradës”, ka qenë mbishkrimi.

(Kosova Sot Online)