Melinda Ademi duke bërë ‘twerk’ në mes të Zvicrës, publikohet videoja

  • G.G /
  • 11 October 2021 - 12:57
Melinda Ademi duke bërë ‘twerk’ në mes të Zvicrës, publikohet videoja

Këngëtarja shqipare, Melinda Ademi, është duke shijuar koncertet e saj dhe atmosferën që po e krijon.

Melinda ishte e ftuar në një koncert në Zvicër ku performoi në mënyrën e saj më të veçantë.

Gjatë performancës nuk mungoi edhe vallëzimi ku provokoi ndjekësit me ‘twerk’.

Kjo video u publikua në rrjetet sociale dhe padyshim se u bë virale.

(Kosova Sot Online)