Gjiko fotografon Eliten duke ngrënë

  • A.P /
  • 13 tetor 2021 - 20:00
Gjiko fotografon Eliten duke ngrënë

Nëse jo me muzikë, reperi i njohur nga Peja Gjiko, ka gjetur mënyrën për të qenë afër fansave të tij, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ai ka fotografuar bashkëshorten e tij Eliten duke ngrënë dhe e ka postuar në llogarinë e tij sociale.

Image

 

(Kosova Sot Online)