Megan Fox po dëshmon që është më shumë modele se aktore

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 22:04
Megan Fox po dëshmon që është më shumë modele se aktore

Megan Fox ka treguar se është më shumë modele se sa një aktore e Hollywoodit derisa ka pozuar tepër e nxehtë për fushatën e fundit të marketingut, “Boohoo”

Megan Fox është fytyra e re e marketingut për këtë vjeshtë të Boohoo dhe çdo fotografi tregon bukuroshen brune.

Të martën në mbrëmje, aktorja 35 vjeçare e “Transformers” është parë në disa foto të nxehta të këtij brendi derisa ka shfaqur asetet e saj.

E dashura e këngëtarit të “Machine Gun”, Kelly po shfaqet si modele në fotot e fundit!

Image

(Kosova Sot Online)