A e keni ditur? Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit

  • G.G /
  • 23 tetor 2021 - 12:05
A e keni ditur? Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit

Momentalisht ajo është femra më e komentuar.

Moderatorja njihet si Bora Zemani, megjithatë ajo ka një emër krejt tjetër.

Emri i vërtetë i saj është Borana pasi ka lindur në janar, nëna e saj kishte parë në atë kohë në “Teatrin e Operes dhe Baletit”, operën shqiptare “Borana”.

Ndryshe, Bora së fundmi vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë e gjitha për lidhjen e saj me Donaldin të cilët u ndanë muaj më parë, kujtojmë se, kjo është lidhja e dytë e dështuar e saj, pasi ajo ka një fëmijë me ish-partnerin Vin Veli.

(Kosova Sot Online)