Mozzik arrin shumën e çmendur në kriptovaluta

  • G.G /
  • 06 November 2021 - 12:31
Mozzik arrin shumën e çmendur në kriptovaluta

Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta.

Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram.

Dhe a mund ta besoni? Mozzik ka arritur mbi 3 milionë e 700 mijë dollarë!!!

“Punë e lehtë”, ka shkruar ai teksa ka publikuar shifrën e çmendur.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)