'Frajeri' i Britney Spears flet për gjendjen e saj

  • A.P /
  • 28 nëntor 2021 - 15:06
'Frajeri' i Britney Spears flet për gjendjen e saj

Sam Asghari tha se Britney Spears “po bën mirë” që kur u lirua nga kujdestaria e saj.

Aktori mori pjesë në premierën e “House of Gucci” në Los Angeles të enjten pa Spears në krah, por tha se ai dhe këngëtarja po kalojn shumë mirë.

“Ajo po ia del shumë, unë jam mirë. Kjo është koha më e lumtur e jetës sonë”, tha Asghari për ‘Entertainment Tonight’. Ne thjesht po e shijojmë atë!”

Asghari, 27 vjeç, tha gjithashtu se dasma e tij dhe Spears do të ndodhë “herët a vonë”, por ylli i popit, 39, është përgjegjës për logjistikën.

Image

“I takon asaj,” tha ai. “Ajo ka veshur pantallonat tani!” Por, ai pranoi, “Unë dua dasmën më të madhe në botë!”

Me Spears në kontroll të jetës së saj, Asghari tha se është optimist për të ardhmen e tyre së bashku.

“Nga këtu e tutje, është e mahnitshme,” vuri ai. “Është parajsë.”

Këngëtarja e “Sometimes” dhe trajneri personal u fejuan në shtator pas afro pesë vitesh lidhje. Dyshja janë të lirë të ecin përpara me të gjitha planet e dasmës tani që babai i Spears, Jamie Spears, nuk është më në kontroll si kujdestari i saj.

Britney hyri në Instagram menjëherë pas vendimit për të thënë se ishte “dita më e mirë ndonjëherë”.

“I dua fansat e mi aq shumë sa është çmenduri!!! Unë mendoj se do të qaj pjesën tjetër të ditës”, tha atë ditë këngëtarja.

(Kosova Sot Online)