2 Ton vjen me projektin e ri “Shqipe”

  • G.G /
  • 26 November 2021 - 16:45
2 Ton vjen me projektin e ri “Shqipe”

Reperi i njohur, 2 Ton ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re erdhi e vizuelizuar edhe me një videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin YouTube.

Projekti mban titullin “Shqipe”, për tekstin dhe melodinë u kujdes vet reperi.

Klipi u realizua nga Melodi Studio, ndërsa për ‘beat’ Ero.

Kujtojmë që reperi nga Ferizaj ka qenë mjaft aktiv edhe gjatë këtij viti, me shumë projekte të publikuara.

Ndërkohë, Arton Avdyli (emri i vërtetë) vazhdon të jetë i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. 

(Kosova Sot Online)