Megan Fox shkon në Greqi

  • A.P /
  • 29 nëntor 2021 - 17:00
Megan Fox shkon në Greqi

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly u panë bashkë me të gjithë fëmijët e tyre teksa po shijonin pushime familjare në Greqi.

Aktorja 35-vjeçare dhe reperi 31-vjeçar ishin në shoqëri të djemve të Megan-it, Noah Shannon, nëntë vjeç, Bodhi Ransom dhe Journey River, dhe me vajzën e MGK, Casie Colson Baker. Grupi u fotografuan nga paparacët nëpër qytet, teksa po bënin blerje në Selanik të dielën (28 nëntor).

Image


(Kosova Sot Online)