Rita Ora pozon tërësisht e zhveshur

  • G.G /
  • 04 dhjetor 2021 - 12:39
Rita Ora pozon tërësisht e zhveshur

Ajo sapo ka përfunduar një kontratë në Australi dhe momentalisht Rita Ora po izolohet në shtëpi më të dashurin e saj Taika Waititi.

Për të kaluar kohën gjatë izolimit këngëtarja me prejardhje shqiptare përzgjodhi disa fotografi provokative për t’i ndarë me ndjekësit në Instagram.

Ajo i la të gjithë gojëhapur kur publikoi një selfie në pasqyrë ku shihet duke pozuar e zhveshur.

(Kosova Sot Online)