Xhensila tregon kaçurrelat e saj

  • G.G /
  • 04 dhjetor 2021 - 12:44
Xhensila tregon kaçurrelat e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka treguar kaçurrelat e saj në fotot e fundit

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të dashura për publikun e saj.

E njohur për zërin e saj të veçantë dhe këngët e saj, Xhensila sonte ka vendosur që të tregojë se si duket e ajo me flokë kaçurrele.

“Kaçurrelja”, ka shkruar ajo derisa ka pasur të vënë një grim të lehtë që i shkonte për bukuri stilit të këngëtares. 

(Kosova Sot Online)