Ndodh edhe kjo, protestë në Vlorë kundër Donaldit

  • G.G /
  • 06 December 2021 - 11:42
Ndodh edhe kjo, protestë në Vlorë kundër Donaldit

Lidhja e Donaldit dhe Beatrix ka sjellë reagime të shumta.

Reagimet nga publiku në rrjetet sociale nuk munguan aspak, çifti ka marrë reagimet nga më të rëndat.

Dhe si shkak i afrimitetit të tyre, reagimet e njerëzve të cilët kanë qenë fansa të aktorit të njohur dhe ish të dashurës së tij moderatorës Bora Zemani kanë tejkaluar limitet, ku qytetarët e Vlorës kanë protestuar kundër Donaldit, duke thënë “Donaldi nuk është vlonjat. Është i ardhur nga fshatrat e Fierit”.

Këtë ngjarje e diskutuan edhe në emisionin në “Fan’s Club”, duke e definuar si fabulë e njejtë me lidhjen e Selena Gomez dhe Justin Bieber, ku ka shumë fansa të cilët duan ti shohin ata të akoma bashkë, njejt sikurse Donaldin me Borën tani.

Më poshtë gjeni një sekuencë gjatë diskutimit të kësaj ngjarje në emisionin “Fan’s Club”:

https://www.youtube.com/watch?v=WRLJ-fgaZ4M&feature=emb_err_woyt

(Kosova Sot Online)