Ana Kabashi shfaqet plot elegancë dhe stil, thekson linjat trupore

  • E.K /
  • 18 December 2021 - 16:36
Ana Kabashi shfaqet plot elegancë dhe stil, thekson linjat trupore

Ana Kabashi përveç që është aktive me projekte muzikore, ajo është përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, e sidomos Instagramit.

Këngëtarja e njohur sjell për mijëra fansat e saj imazhe të ndryshme, në të cilat përherë paraqitet joshëse dhe me shumë stil.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, Ana pozoi në disa foto ku ajo shihet elegante dhe tërë shkëlqim.

Me një trupore ngjyrë bezhë me pjesën e pantallonave të tejdukshëm, këngëtarja kompletoi dukjen me taka të larta, grim të theksuar dhe aksesor.

“Madam”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin  fotove sipër të cilave pranoi komente të shumta nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Ndryshe, kujtojmë që Ana edhe vitin që po lëmë pas ka sjell disa projekte muzikore, e fundit mbetet “11/11”, që u publikua në muajin nëntor.

(Kosova Sot Online)