'Pafund e lumtur', Bora në sondazhin e hapur shpallet si moderatorja e vitit 2021

  • G.G /
  • 03 janar 2022 - 01:28
'Pafund e lumtur', Bora në sondazhin e hapur shpallet si moderatorja e vitit 2021

Trekëndëshi i krijuar mes Borës, Donaldit dhe Beatrixës, ka bërë bujë të madhe në media.

Nga gjithë ky mes, mbështetje të jashtëzakonshme mori Bora.

E tash kur erdhi fundi i vitit, janë hapur sondazhe ku duhet votuar për moderatoren e vitit.

Moderatorja e vitit është shpallur Bora duke lënë pas Arbana Osmanin.

Bora nuk ka hezituar ti hedh këto sondazhe në storjet e saj ku ka shkruar: Pa fund e lumtur.

Ajo nga gjithë situata e krijuar ka arritur të fitojë shumë ndjekës në instagram, madje ajo ka marrur mbështetje të jashtëzakonshme edhe nga shumë personazhe publike.

(Kosova Sot Online)