Rihanna shkëlqen me flokë gërsheta

  • A.P /
  • 13 janar 2022 - 21:50
Rihanna shkëlqen me flokë gërsheta

Artistja e muzikës Bajan, 33 vjeçe, vendosi në dukje këmbët e gjata teksa doli me një këmishë të zezë me përmasa të mëdha, pas qëndrimit në shtëpinë e të dashurit të saj.

Rihanna i vendosi flokët e saj me gërsheta të shumta të gjata që i kalonin mbi supe dhe poshtë shpinës, ndërsa zgjodhi një paletë make-up neutral.

Artistja e njohur e kombinoi dukjen e saj me një palë atlete ngjyrë kremi dhe mbante një çantë të vogël mbi kyçin e dorës.

Image

(Kosova Sot Online)