Sara dhe Pm shijojnë pushimet në Bogë

  • G.G /
  • 17 janar 2022 - 16:02
Sara dhe Pm shijojnë pushimet në Bogë

Ndër çiftet e para brenda shtëpisë së “BBV”, kanë qenë Sarah dhe Dj Pm, dyshja u komentuan mjaft shumë.

Si duket lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë shtëpisë.

Së fudnmi Sarah përmes disa postimeve në InstaStory, ka bërë të ditur se pushimet është duke i kaluar në shoqërinë e Dj PM, në Kosovë, më saktësisht në Bogë.

(Kosova Sot Online)