Luana shfaqet si sirenë në Mauritani

  • G.G /
  • 18 janar 2022 - 09:49
Luana shfaqet si sirenë në Mauritani

Këngëtarja dhe prezantuesja e disa emisioneve, Luana Vjollca është duke shijuar pushimet e saj në Mauritani

Derisa, shumica e prezantuesve po punojnë, Luana Vjollca ka zgjedhur që të pushojë.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare është shfaqur porsi sirenë në disa foto që ka postuar sot nga pushimet e saj në Mauritani të Oqeanisë.

“Shkruani citatet më të bukura që i dini për perëndimin e diellit”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se Luana ka lajmëruar muaj më parë se nuk do të jetë më prezantuese në Top Channel, në të cilin televizion ajo e kishte ndërtuar karrierën e saj. 

(Kosova Sot Online)