Kim Kardashian reagon ndaj Kanye West

  • A.P /
  • 19 janar 2022 - 16:47
Kim Kardashian reagon ndaj Kanye West

Kim Kardashian është duke u përballur me pasojat e divorcit me ish-bashkëshortin e saj, Kanye “Ye” West.

Një burim ka thënë për “ET” se “Kim ka qenë e tronditur dhe e mërzitur nga intervistat dhe veprimet e fundit të Kanye”. Nëna e katër fëmijëve po fokusohet tek fëmijët e saj dhe të paturit një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye.

“Prioriteti kryesor i Kimit kanë qenë gjithmonë fëmijët e tyre”, vazhdoi burimi. “Qëllimi i saj ka qenë gjithmonë të ketë një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye, ku të dy janë të përfshirë”.

Pavarësisht shpërthimit të fundit të Kanye, Kim shpreson që ai të ketë atë lloj marrëdhënieje me fëmijët e tyre që ajo kishte me babin e saj pas divorcit të tij nga nëna e saj, Kris Jenner. Përveç Çhicago-s, dyshja janë prindër të North, 8, Saint, 6 dhe Psalm 2-vjeçar.

“Kim kishte një marrëdhënie të pabesueshme me babanë e saj, edhe pasi prindërit e saj u divorcuan, dhe ajo e dëshiron këtë edhe për fëmijët e saj”, shpjegoi burimi. “Kim sapo është përpjekur të vendosë një plan të strukturuar në mënyrë që fëmijët e saj të ndihen të sigurt, të sigurt, të mbrojtur dhe të dashur nga të dy.”

Zhgënjimi i yllit 41-vjeçar me Kanye vjen pas një incidenti që ndodhi përpara festës së ditëlindjes së Chicago-s

Në një video të shpërndarë në “Instagram”, reperi fitues i çmimit “GRAMMY” tha se Kim nuk e lejoi atë të dinte vendndodhjen e festës.


(Kosova Sot Online)