Gjiko do të bëhet xheloz, gruaja e tij vishet kaq ngushtë e shkurt

  • G.G /
  • 21 January 2022 - 10:55
Gjiko do të bëhet xheloz, gruaja e tij vishet kaq ngushtë e shkurt

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private.

Muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë.

E krahas kujdesit që tregon për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Elita se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese, e veshur ngushtë dhe shkurt, Elita shfaqet super joshëse.

Me këtë pamje, ajo do ta bëjë xheloz burrin e saj, Gjikon.

(Kosova Sot Online)