A e keni parë fotografinë e re të Fifit?

  • A.P /
  • 21 janar 2022 - 18:48
A e keni parë fotografinë e re të Fifit?

Këngëtarja e njohur nga Kosova Fifi edhe pas daljes nga Big Brother Albania Vip, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja e hitit "Diell", së fundmi ka postuar një fotografi nga Tirana ku shfaqet pa grim dhe e veshur me tuta.

Image

(Kosova Sot Online)