'Si atëherë' kënga më e re nga Stine

  • A.P /
  • 21 janar 2022 - 18:47
'Si atëherë' kënga më e re nga Stine

Ernest Duka i njohur me emrin artistik si Stine, ka publikuar projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Amarden.

Kënga titullohet “Si atëherë” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Sitnes në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku

Image


(Kosova Sot Online)