Yll Limani vjen ndryshe këtë herë

  • E.K /
  • 22 January 2022 - 17:25
Yll Limani vjen ndryshe këtë herë

Yll Limani, artisti shumë i dashur dhe i kërkuar viteve të fundit është mjaft aktiv në skenën muzikore.

Ylli është mjaft aktiv me publikimin e këngëve të reja, ku secila këngë e tij pëlqehet mjaft shumë nga ana a e publikut.

Ylli është aktiv edhe në rrjete sociale, ku këtë herë ka postuar një fotografi me një këmishë lëkurë, ngjyrë të zezë.

(Kosova Sot Online)