Einxhel Shkira i nënshtrohet operacionit

  • G.G /
  • 28 January 2022 - 13:39
Einxhel Shkira i nënshtrohet operacionit

Einxhel Shkira ka pësuar një incident të rëndë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ajo ka thyer krahun teksa ka qenë duke luajtur gjatë një loje të improvizuar në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Për pasojë, ajo u nis menjëherë drejt spitalit ku edhe po merr një trajtim më të specializuar.

Iconstyle.al bën me dije se prezantuesja është futur në sallën e operacionit pas thyerjes së krahut, pasi gjendja e saj është serioze.

Nga ana tjetër, banorët nuk e morën seriozisht dëmtimin e Einxhelit, madje ata nisën të qeshnin.

Arjola, Iliri dhe Monika vijuan të qeshnin edhe pasi Einxhel u dërgua drejt e në spital.

Ndërsa Donaldi dhe Beniada ishin mjaft të habitur lidhur me incidentin e rëndë të Einxhel.

Ata nuk po e besonin se çfarë po i ndodhte Einxhelit.

Kujtojmë që Einxhel Shkira krijoi një lidhje me DJ DAGZ brenda shtëpisë së BBV, ku edhe u komentua gjatë nga banorët por jo vetëm. Tashmë Einxhel vazhdon lojën e vetme pasi DAGZ u eliminua nga shtëpia vetëm pak javë më parë.

Moderatorja krijoi menjëherë armiqësi me Donaldin, pasi e akuzon atë për largimin e DAGZ nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

(Kosova Sot Online)