Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Borës në paraqitjen e fundit

  • G.G /
  • 12 February 2022 - 11:41
Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Borës në paraqitjen e fundit

Zbulohet çmimi i veshjes së Bora Zemanit.

Bora Zemani është njëra ndër personazhet me të komentuara në media.

E gjithë kjo për shkak të trekëndëshit të formuar në mes të saj, Beatrixt dhe Donaldit.

Mirëpo kjo nuk është arsyeja e vetme që ajo është pjesë e top lajmeve.

Së fundmi ajo ka marrë vëmendje më një fustanin ngjyrë pink të kombinuar me këpucë ngjyrë të njëjtë.

E për këtë siç duket Bora ka paguar një shumë të madhe të parash.

Faqja e njohur në instagram “MPM” ka publikuar çmimin e veshjes së Bora Zemanit, ku fustani i markës “Area” kushton hiç më pak se 1250 euro, ndërsa takat e modelit “Tomford” kushtojnë plot 1100 euro.

(Kosova Sot Online)