Yll Limani shfaqet duke menduar diçka

  • E.K /
  • 14 February 2022 - 11:28
Yll Limani shfaqet duke menduar diçka

Yll Limani, është një prej artistëve më të dashur dhe më të kërkuar në skenën muzikore viteve të fundit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ylli është mjaft aktiv në plasimin e këngëve të reja, ku secila këngë e tij shëndrrohet në hit mënjëherë.

Këngëtari, ka postuar një foto në “Instagram”, ku është fotografuar ulur dhe duke menduar “diçka”.

(Kosova Sot Online)