Ja si u duk Donaldi mbrëmë në festën e “Big Brother VIP”

  • G.G /
  • 22 February 2022 - 10:35
Ja si u duk Donaldi mbrëmë në festën e “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një feste me të gjithë ish-banorët, bashkëpunëtorët dhe stafin e “Big Brother VIP” të cilën kanë punuar gjatë këtyre katër muajve.

Por, ajo që morri më shumë vëmendje është pjesëmarrja në festë e dy binjakëve, Donaldit dhe Romeos.

Në video e publikuara në rrjetin social “Instagram” nga ish-banorët dhe stafi i BBV-së, shihet Donaldi i veshur si “Spider-man”.

Pas përfundimit të finales së “Big Brother VIP” në media rozë dhe rrjete sociale është raportuar se dyshja jënë përplasur me produskionin. Madje, thuhej se ata kishin hequr dorë edhe nga emisioni “Më lër të flas”.

Gjatë të dielës është xhiruar “Post- Big Brother VIP”, ku Donaldi nuk ishte i pranishëm, por jo vetëm Donaldi në këto xhirime mungoi edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila nuk është parë as në shoqërinë e Donaldit.

Ndërsa, ditën e djeshme ka reaguar edhe Arbana Osmani përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, duke thënë se interpretimet e mediave kanë qellim të keq dhe për klikime dhe se mohon se ekziston ndonjë sherr mes produksionit dhe Donladit, teksa moderatorja shkroi se janë falënderues çdo konkurrenti, kështu duke përmendur veçmas Donaldin i cii sipas saj i ka dhuruar aq shumë emocione.

(Kosova Sot Online)