Kaq tërheqëse Taynën në koncert nuk e keni parë

  • G.G /
  • 01 March 2022 - 11:54
Kaq tërheqëse Taynën në koncert nuk e keni parë

Tayna është njera ndër rep artistet më të dashurat dhe më të kërkuarat sa i përket koncereve në gjithë trojet shqiptare.

Duke qenë e tillë, padyshim që edhe paraqitja e saj ka rëndësi të veçantë për Taynën, e cila shfaqet pa vërejtje në secilën skenë që ajo shkel.

Mbrëmë në një koncert ajo u shfaq me veshje të zezë e cila kishte një dizajn unik dhe të bukur që Taynës i shkonte shumë.

Ndër të tjera, artistja nuk po ndalet me projekte muzikore dhe po punon vazhdimisht për të sjell gjëra të reje e që po pëlqehen në masë të madhe.

(Kosova Sot Online)