Beatrix i jep ‘goditjen e fundit’ Donaldit

  • G.G /
  • 03 March 2022 - 11:18
Beatrix i jep ‘goditjen e fundit’ Donaldit

Çifti Donald dhe Trixa i ndarë rrugët ende pa shijuar lidhjen jashtë ‘BBV’.

Pasi Trixa e hoqi nga Instagrami, të njëjtin veprim ndaj saj e bëri edhe Donaldi.

Ai fshiu të gjitha postimet me të, ndërsa këngëtarja ende mbante një moment të bukur kur merrte pjesë në episodet e ‘BBV’ pasi u eliminua nga shtëpia.

Nga katër fotografitë që kishte shpërndarë në Instagram, tani ajo ka lenë vetëm 3 duke e fshirë imazhin romantik me Donaldin në të cilin shkëmbenin shikim dashurie.

Me këtë veprim këngëtarja duket se ka ndarë mendjen dhe se lidhja e tyre nuk mund të ketë një rikthim.

(Kosova Sot Online)