Forma e re e hundës së Gjyste Vulaj do tiu befasojë

  • G.G /
  • 11 March 2022 - 11:30
Forma e re e hundës së Gjyste Vulaj do tiu befasojë

Këngëtarja e muzikës turbo folk, Gjyste Vulaj, është penguar shumë nga pandemia.

Dy vitet e fundit, ka pasur shumë më pak pushues në Ulqin, andaj edhe mbrëmjet e Gjystes kanë qenë ndjeshëm më te dobëta.

Gjatë kësaj periudhe, këngëtarja nuk ka qëndruar kot, por ka realizuar ca ndërhyrje.

Siç mund ta shihni, hunda e këngëtares po duket shumë ndryshe dhe shumë çuditshëm njëkohësisht. 

(Kosova Sot Online)