Luana Vjollca bën dritë nën rrezet e diellit

  • G.G /
  • 26 March 2022 - 15:40
Luana Vjollca bën dritë nën rrezet e diellit

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura e të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, por jo vetëm.

Stili i saj unik bën që ajo të pëlqehet mjaft shumë, e së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto të moderatores.

Luana ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku po duket shumë stil dhe bukur.

Nën rrezet e diellit Luana po që po bën dritë.

(Kosova Sot Online)