Këta janë rreshtat e këngës që i dedikohen Borës nga Donaldi

  • G.G /
  • 16 April 2022 - 09:59
Këta janë rreshtat e këngës që i dedikohen Borës nga Donaldi

Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda kanë publikuar bashkëpunimin më të ri të titulluar “Picasso”.

Edhe përmes kësaj kënge, Donaldi i ka kushtuar disa fjalë ish të dashurës së tij, Bora Zemanit me të cilën po dëshiron që të ribashkohet.

ha truni për me vujt”, thotë Donaldi në këngën e tij më të re.

Sa ishte pjesë e Big Brother, Donaldi dhe Bora janë takuar, e ku ai i dha edhe një puthje asaj.

Më pas ai e la Borën për t’u lidhur me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Por as lidhja me të nuk i shkoi gjatë.

Pas përfundimit të Big Brother ai u nda me këngëtaren e njohur.

E së fundmi ai përmes një shkrimi tha se po synon ribashkimin me Boren.

“Urojë që bora të shkrihet”, shkroi Donaldi ditë më parë. 

https://www.youtube.com/watch?v=L8rGztxu5ws&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)