A mund ti numëroni ndërhyrjet në fytyrën e Bora Zemanit?

  • G.G /
  • 18 April 2022 - 12:18
A mund ti numëroni ndërhyrjet në fytyrën e Bora Zemanit?

Prezantuesja Bora Zemani po jeton një periudhë të gjatë mes një lum komentesh e thashethemesh.

Personazhi i njohur televiziv dhe i shoubizit, përveçse për jetën e saj profesionale e private përflitet shumë edhe për imazhin.

E vërteta është se pamja e jashtme e saj ka ndryshuar shumë vit pas viti.

Shume shpesh është perfolur transformimi i Bores, e në këtë foto edhe mund ti numëroni vetë ndryshimet.

(Kosova Sot Online)