Stili i çuditshëm i Elvana Gjatës

  • G.G /
  • 25 April 2022 - 10:29
Stili i çuditshëm i Elvana Gjatës

Këngëtarja Elvana Gjata ka ndryshuar shumë nder vite, në muzikë, pamje, stil.

Ajo, më nuk është vajza e ndrojtur e spektaklit “Ethet e së premtes mbrëma”, ku publiku i gjerë e njohu për herë të parë.

Në fotot e fundit, stili i këngëtares është totalisht jashtë asaj se si jemi mësuar ta shohim rëndom.

Këngëtarja po duket bukur dhe shumë më e re në moshë.

(Kosova Sot Online)