Një biondinë atraktive si Ronela Hajati

  • A.P /
  • 25 April 2022 - 22:39
Një biondinë atraktive si Ronela Hajati

Padyshim Ronela Hajati është një nga këngëtaret e suksesshme dhe më të dashura shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me çdo paraqitje publike që bën këngëtarja arrin që gjithmonë të marrë vëmendje.

As kësaj radhe s'kishte si të jetë ndryshe, ku me paraqitjen tejet atraktive i la të gjithë pa fjalë.

Ronela do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Image


(Kosova Sot Online)