Fifi mahnitëse në komplete kaq të bukura

  • G.G /
  • 06 May 2022 - 11:10
Fifi mahnitëse në komplete kaq të bukura

Fifi po mahnit me pamjen në secilën paraqitje.

Këngëtaren duket se e ka zbukuruar dashuria edhe më shumë.

Me të dashurin Adisin ajo sjell pamje të shumta nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto në komplete të bardha dhe po duket kaq zonjë.

(Kosova Sot Online)