Rita “ngrit temperaturën” në Instagramin

  • G.G /
  • 13 May 2022 - 10:24
Rita “ngrit temperaturën” në Instagramin

Rita Ora është shfaqur pa sytjena teksa ka pasur të veshur një këmishë të tejdukshme dhe pantallona të kaftë

Ajo asnjëherë nuk heziton që të shpërndajë foto seksi në rrjetet social.

Rita Ora ka ngritur temperaturat kur është shfaqur pa jelek në disa selfie që ka postuar të enjten.

Krijuesja e hiteve (31) edhe njëherë është shfaqur ndryshe, kurse fotot e saj kanë marrë shumë pëlqime në Instagram. 

(Kosova Sot Online)