Kështu duket Beniada pa pikë grimi

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 16:47
Kështu duket Beniada pa pikë grimi

Beniada Nishani tashmë nuk është emer i panjohur për shqiptarët.

Kjo pasi modelja na vije ndërmend sapo të përmendet Big Brother VIP Albania 1.

E dashur, pozitive e cdo here e buzëqeshur Beniada fitoi trofeun e saj në BBV (zemrat e mijëra shikuesve).

Së fundi modelja ka postuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet tërsisht pa grim dhe po duket kaq bukur.

Image

(Kosova Sot Online)