Kur Nora Istrefi ishte bionde

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 18:11
Kur Nora Istrefi ishte bionde

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të suksesshme.

Ajo poashtu është mjaftë e përfolur edhe për format e saja trupore.

Por jo vetëm kaq, këngëtarja ndër vite shpesh ka eksperimentuar me pamjen e saj sidomos me stilin e flokve.

Ndërsa pak persona e mbajnë mend këngëtaren kur ajo ishte bërë bionde dhe pse ishte një ndryshim i madh por i bukur.

Image

(Kosova Sot Online)