Ç‘është ky pozicion i Xhensilës?

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 11:39
Ç‘është ky pozicion i Xhensilës?

Viteve të fundit më shumë po merr vëmendje me paraqitjet sesa me vokalin.

Paraqitjet ‘extreme’ të Xhensila Myrtezaj po komentohen mjaftë nga ndjekësit.

Ajo është duke u kritikuar vazhdimisht për ekspozimet e tepërta si dhe lëvizjet provokuese që i bën, por duket që nuk i bëhet vonë për asgjë dhe askënd.

Edhe në klipin që e solli në bashkëpunim me Elgit Dodën, u shfaq provokuese.

Madje në një moment u shfaq e shtrirë, ku në këtë pozicion u kujdes t’i ekspozojë mirë asetet trupore.

Image

(Kosova Sot Online)