Donaldi ia ndez Borës cigaren (Video)

  • G.G /
  • 17 May 2022 - 10:03
Donaldi ia ndez Borës cigaren (Video)

Fokusin e eventit të organizuar mbrëmë në Prishtinë e ka marrë moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj. Pas një kohe të gjatë dyshja u panë në shoqëri të njëri-tjetrit, gjë që u mirëprit nga fansat e tyre.

Video të shumta ku të dy shihen së bashku janë bërë virale në rrjetet sociale dhe fansat e tyre e kanë parë si një ribashkim.

Një video e re e publikuar në rrjetin social në Facebook shfaq momentin kur Donaldi ia ndez cigaren Borës.

Video:

(Kosova Sot Online)