Bora Zemani kopjon Dua Lipen

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 16:18
Bora Zemani kopjon Dua Lipen

Mbrëmjen e djeshme Bora Zemani u shfaq në sfilatën e Valdrin Sahitit me flokët në modelin Bob dhe me një fustan të madh të verdhë.

Në dukje një yll, por prisni pak diku e kemi parë këtë look.

Ja u kujtuam, të njëjtin model flokësh ja kemi para Dua Lipës në Met Gala 2019, madje e fustani i fryrë të jep të njëjtën ide, por duke kaluar 3 vite, mos ndoshta pak i vjetër ky model flokësh?

Gjithsesi jo keq, pse mos frymëzohemi nga artistët tanë, ishalla nuk përngrihet e Dua ta hedh në gjyq për kopje, apo ç’punë ka ajo me të.

Image

(Kosova Sot Online)