Martohen Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 19:53
Martohen Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, ka kohë prej kur ishin në një lidhje të hapur.

E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë.

Cifti dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

Ata kanë publikuar një fotosesion në llogaritë e tyre personale në Instagram, gjersa Eni shfaqet me fustan të bardhë e Genci me kostum të zi.

Image
Image

(Kosova Sot Online)