Publikimin e këngës së re të Era Istrefit e vendosni ju!

  • G.G /
  • 20 May 2022 - 10:39
Publikimin e këngës së re të Era Istrefit e vendosni ju!

Vetëm pak kohë pasi u rikthye në muzikë me këngën “Bebe”, Era ka gati projektin e rradhës. Këngëtarja kishte bërë të ditur edhe më herët që do të vijonte punën për disa projekte muzikore dhe e ka mbajtur fjalën.

Sot ajo ka njoftuar se kënga e re do të mbajë titullin “TKRKT” dhe publikimin e saj ia ka lënë në dorë fansave. “A e doni të premten apo të shtunën?”, pyet Era dhe sigurisht që shumica ka komentuar të premten duke qenë se është dita më e afërt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

(Kosova Sot Online)