Beatrix: Unë do të bëj krenar

  • A.P /
  • 20 May 2022 - 17:29
Beatrix: Unë do të bëj krenar

Beatrix Ramosaj vazhdon thuajse çdo ditë që të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas daljes nga shtëpia e BBV dhe lidhjes ë dashurisë që krijoi me Donald Veshaj.

 Ndonëse dyshja tashmë nuk janë ëm në krahët e njëri-tjetrit fansat e tyre me fanatizëm ndjekim çdo postim të bërë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Trixa ajo që ka publikuar në aplikacionin “Twitter” një  dedikim mjaft prekës për babënë e saj të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenar. Na mungon çdo ditë,”– shkruan Trixa krahas fotos që ka publikuar në Twitter.

Kujtjmë se babi i saj dhe i Alban Ramosaj ka ndërruar jetë mjaft i ri. Dy këngëtarët janë rritur nga mamaja e tyre Antigona.

Image

(Kosova Sot Online)